Ovex kaç ml'dir?
Büyük boy krem kavanozundaki Ovex 200 ml'dir. Ayrıca 2 adet 20 ml'lik tüp içeren küçük boy ambalajı mevcuttur. Küçük boy paket içerisinde toplam 40 ml Ovex bulunmaktadır.

Kullanım sıklığı nedir? Her banyoda uygulamamız gerekir mi?
Hayır. Ovex'in etkisi uygulamanın ardından birkaç gün daha devam edecektir. Bu nedenle haftada 2-3 kez kullanılması (2-3 günde bir) yeterlidir.

Ovex'i ne kadar süre ile kullanmam gerekir?
Ovex ilk kullanımdan itibaren saç tellerine pürüzsüz bir doku kazandırarak daha yumuşak, parlak ve kolay taranabilen bir saç yapısı meydana getirir. Bu etkisi nedeniyle her ihtiyacınız olduğunda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Öte yandan çok yoğun ve zengin içeriği sayesinde yıpranmış, yorulmuş, yüksek ısı ya da hatalı şekillendirmelere maruz kalmış saçlarda temel bakım ihtiyaçlarını giderir. Saç onarımı amacıyla gerçekleştirilen kullanımlarda, istenilen saç yapısı meydana gelinceye kadar haftada 2-3 kez düzenli uygulamanız önerilir.

HC OVEX; her bir saç telini yeniden yapılandırarak en zor saçlarda bile günler süren yumuşaklık, parlaklık ve kolay taranma sağlar. Saçı ağırlaştırmayan formülü ilk kullanımdan itibaren saç tellerine pürüzsüz bir doku kazandırır, elektriklenmeyen, kontrol edilebilir ve çok daha kolay taranabilir bir saç yapısı meydana getirir.

Yıpranmış ve işlem görmüş saçlar için temel bakım ihtiyaçlarını giderir.
Nem kayıplarını engelleyerek saç tellerini çevresel etkenlere karşı korur ve kırılmaları önlemeye yardımcı olur.
Ovex'in devrim niteliğindeki yenilikçi formülü her uygulandığında, uzun süreli ipeksi yumuşaklık ve doğal bir parlaklık sağlar. Saçınızın her bir teline ekstra güç ve esneklik kazandırır.
Ovex, kimyasal ürünlere,
yüksek ısıya ve hatalı uygulamalara maruz kalmış yıpranmış saçlar için bakım ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde giderir.
En ince telli saçları dahi ağırlaştırmayan formülü saç yüzeyinde ideal oranda kalarak, tüm saç tiplerinin optimum düzeyde hacimli ve dolgun bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur.
Ovex, saç yüzeyine kazandırdığı pürüzsüz doku sayesinde elektriklenmeyen, kontrol edilebilir bir saç yapısı oluşturur.
HC Ovex, her ihtiyacınız olduğunda en hızlı ve etkin sonucu alabilmeniz için geliştirilmiştir. Tek adımda hedeflediğiniz saç güzelliğini zahmetsizce sağlar.
Ovex, röfle ve boya gibi uygulamaların zararlı etkilerini ortadan kaldırmaya yardımcı olur.