HC HAIR CARE, tüm ürünlerinin üretim aşamalarında insan ve çevre sağlığını korumak üzere asgari güvenlik koşullarını sağlamakla kalmaz, ürün güvenirliliği açısından standartların üzerinde bir titizlik gösterir.

1. Akredite Laboratuvar Testleri

Dünyaca ünlü italyan akredite laboratuar CHELAB tarafından uygulanan testlerde; HC HAIR CARE ürünlerin saçlı deride irritasyon yapmadığı, saça ve saç derisine uygun olduğu ve güvenle kullanılabileceği onaylanmıştır.


2. Yasal Yönetmeliklere Uygunluk

HC HAIR CARE ürünleri, yetkili ve denetleyici yönetmelikler çerçevesince, Kozmetik Mevzuatı'na uygun olarak, ilgili bakanlıkların denetiminde üretilmektedir.


3. Yüksek Kalite Standartları

Ham madde başta olmak üzere kullanılan tüm bileşenler üretim maliyetine etkisi düşünülmeksizin en üst seviye kalite standartları çerçevesinde değerlendirilir. Bu sayede kendi sınıfında sahip olabileceğiniz en kaliteli ürünleri satın almış olmanız sağlanır.


HC OVEX; her bir saç telini yeniden yapılandırarak en zor saçlarda bile günler süren yumuşaklık, parlaklık ve kolay taranma sağlar. Saçı ağırlaştırmayan formülü ilk kullanımdan itibaren saç tellerine pürüzsüz bir doku kazandırır, elektriklenmeyen, kontrol edilebilir ve çok daha kolay taranabilir bir saç yapısı meydana getirir.

Yıpranmış ve işlem görmüş saçlar için temel bakım ihtiyaçlarını giderir.
Nem kayıplarını engelleyerek saç tellerini çevresel etkenlere karşı korur ve kırılmaları önlemeye yardımcı olur.
Ovex'in devrim niteliğindeki yenilikçi formülü her uygulandığında, uzun süreli ipeksi yumuşaklık ve doğal bir parlaklık sağlar. Saçınızın her bir teline ekstra güç ve esneklik kazandırır.
Ovex, kimyasal ürünlere,
yüksek ısıya ve hatalı uygulamalara maruz kalmış yıpranmış saçlar için bakım ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde giderir.
En ince telli saçları dahi ağırlaştırmayan formülü saç yüzeyinde ideal oranda kalarak, tüm saç tiplerinin optimum düzeyde hacimli ve dolgun bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur.
Ovex, saç yüzeyine kazandırdığı pürüzsüz doku sayesinde elektriklenmeyen, kontrol edilebilir bir saç yapısı oluşturur.
HC Ovex, her ihtiyacınız olduğunda en hızlı ve etkin sonucu alabilmeniz için geliştirilmiştir. Tek adımda hedeflediğiniz saç güzelliğini zahmetsizce sağlar.
Ovex, röfle ve boya gibi uygulamaların zararlı etkilerini ortadan kaldırmaya yardımcı olur.